backpage.com > Poland praca > Poland administracyjne/biuro

Zamieszczo: piątek, 30 września, 2016, 02:33

Kontakt:727624272

Opis:

Multi Agencja Ubezpieczeniowa Prospero z siedzibą w Lublinie ul. Harnasie 11 - posiadająca wieloletnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym. Mamy w swojej ofercie ponad 20 różnych towarzystw co pozwala nam w wielką skutecznością zaproponować najlepsze rozwiązania dla swoich klientów

Obecnie poszukujemy Pracownika biurowego:

na stanowisko
Pracownika administracyjnego

Miejsce pracy: Lublin ul. Harnasie 11

Opis stanowiska:

Nadzór nad umowami handlowymi
Przygotowywanie ofert majątkowych, życiowych itp.
Wypracowanie zaufania wśród Klientów
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Poszerzanie współpracy z obecnymi Klientami

Wymagania:

umiejętność negocjacji szeroko rozumianej
umiejętność komunikacji i pracy w zespole
sumienność i dokładność
organizacja pracy
determinacja w realizacji założonych celów oraz terminowość
wysoka kultura osobista
łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie stałe oraz premie

możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w polskiej firmie z kapitałem tylko polskim
możliwość szybkiego awansu dla najlepszych
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjną lokalizację pracy w lublinie

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przekazywanie aplikacji zawierających CV w formie e-mail

• Lokalizacja: Lublin, Poland

• Numer Ogłoszenia: 2971877 poland
poland.backpage.com jest interaktywną usługą komputerową która umożliwia dostęp wielu użytkownikom i nie powinno być traktowane jako nadawca lub autor jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innych dostawców informacji. © 2017 backpage.com