search
Wynajmij zł
Pokoje:
backpage.com > Poland wynajem > Poland mieszkania/domy

Zamieszczo: poniedziałek, 17 października, 2016, 03:47

Kontakt:604643047

Opis:
Kraków ulica Uśmiech - Śródmieście południowo wschodnie Krakowa - WŁAŚCICIEL zapraszam osoby pracujące , pracujące - uczące , rozpoczynające prace w Krakowie , osoby całkowicie nie palące , bez zwierząt i auta -Ogłoszenie jest aktualne -
Do wynajęcia nowa komfortowa, samodzielna kawalerka dostępna od już w pełni umeblowana / w tym 2 dwuosobowe wersalki , 2 biurka, 2 szafy, 2 komody , TV, 2 krzesła ,dywanik ... i wykończona w wysokim standardzie w cenie 1050 zł - 25 m2 . Dodatkowo 20 m2 luksusowa łazienka z pralko-suszarką plus drugie osobne WC z umywalką i w pełni wyposażana kuchnia w AGD do korzystania na 2 mieszkania + stałe opłaty za media 360 zł osoba / całość z prądem i gazem /, 2 osoby – 400 . Obowiązuje zwrotna kaucja 1400 zł .
Położenie - dom jednorodzinny, niezależne mieszkanie w centrum miasta w cichym i zielonym otoczeniu Rezerwatu Przyrody Bonarka z szybkim dojazdem 9 min Tramwajem RYNEK GŁÓWNY, 6 min Kazimierz.
12 min pieszo Galeria Handlowa BONARKA, Biedronka 8 min, Lidl i McDonald 8 min, Dworzec PKP Płaszów 8 min.
Główne ciągi komunikacyjne - ul Kamieńskiego, ul Wielicka, Rondo Mateczny,
Doskonała komunikacja - przystanki autobusowe i tramwajowe 3 min (w tym nocne) - 3, 6, 13, 23, 24, 50, 68, 107, 143, 144, 173, 184, 243, 904 - super szybki dojazd i dogodne połączenia do każdego miejsca w Krakowie.
Okolica z bogato rozwinięta infrastrukturą.
MIEJSCA REKREACYJNE: zalew Bagry, Kopiec Krakusa, rezerwat przyrody Bonarka, liczne ścieżki rowerowe - zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu.
Dodatkowym atutem dla wynajmujących jest lokalizacja: Śródmieście Krakowa - wszędzie blisko, dogodny i szybki dojazd w każdym kierunku Krakowa.
Szybki Internet, TV satelitarna, miejsca na rowery, domofon, taras, balkon, ogród, ochrona, bezpłatna strefa parkowania, blisko do Galerii Bonarki - największej Galerii w Krakowie.
Zapraszam do oglądania – można dzwonić w godz. 8-20 Pn.-Nd.
UWAGA - jeżeli widzisz to ogłoszenie to znaczy że jest aktualne - nie jestem agencją - jestem osobą prywatną i mogę wystawiać faktury VAT.

• Lokalizacja: Kraków, Poland

• Numer Ogłoszenia: 2954127 poland
poland.backpage.com jest interaktywną usługą komputerową która umożliwia dostęp wielu użytkownikom i nie powinno być traktowane jako nadawca lub autor jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innych dostawców informacji. © 2017 backpage.com