search
Wynajmij zł
Pokoje:
backpage.com > Poland wynajem > Poland mieszkania/domy

Zamieszczo: niedziela, 16 października, 2016, 03:47

Kontakt:789179303

Opis:
LOKALIZACJA
Ruczaj, jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa zaopatrzona w pełną infrastrukturę. W pobliżu Kampus UJ, pętla Czerwone Maki, niezbędne usługi oraz sklepy. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów zielonych, ścieżki rowerowe, stadnina koni, centra fitness, basen i wiele więcej.

MIESZKANIE
Na wynajem nowe, świeżo wykończone dwupokojowe mieszkanie w inwestycji oddanej do użytku w 2016 roku przy ulicy Piltza.
Mieszkanie mieści się na parterze budynku z cichobieżną windą i video domofonem. Lokal o powierzchni 38m2 składa się z przedpokoju, łazienki, pokoju oraz pokoju z aneksem kuchennym. Z jednego z pokoju wyjście na ogródek z tarasem o powierzchni ok 31m. Mieszkanie jest umeblowane (zabudowa kuchni, narożnik, komoda, szafka RTV, szafa w sypialni, szafka w przedpokoju) i wyposażone (pralka, lodówka).
Ogrzewanie miejskie. Niskie koszty utrzymania.

OPŁATY
Czynsz najmu 1500 pln
Czynsz administracyjny ok 350* pln
Prąd wg zużycia
* Kwota 350pln zawiera czynsz oraz opłaty za wywóz śmieci, wodę, centralne ogrzewanie, utrzymanie części wspólnych, fundusz remontowy.
Dodatkowo płatny internet
Kaucja 1500
Wolne od zaraz.

Preferowany wynajem długoterminowy. Zapraszam do kontaktu!

• Lokalizacja: Kraków, Poland

• Numer Ogłoszenia: 2954117 poland
poland.backpage.com jest interaktywną usługą komputerową która umożliwia dostęp wielu użytkownikom i nie powinno być traktowane jako nadawca lub autor jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innych dostawców informacji. © 2017 backpage.com