search
backpage.com > Poland rozrywka dla dorosłych > Poland panowie do towarzystwa

Zamieszczo: czwartek, 20 kwietnia, 2017, 14:11

Odpowiedz

Witam

Na wstępie chciałbym nadmienić, iż starałem się konkretnie "oddać swoją osobę". Przedstawić się zgodnie z prawdą co w wyniku komunikacji werbalnej jest wyłącznie namiastką mojej osoby. Ponoć znacznie zyskuje przy bliższym poznaniu.

Czerpie przyjemność i satysfakcję z towarzystwa Kobiet w kontekście intelektualnym, towarzyskim, zmysłowym... Oferuje swoje towarzystwo, doświadczenie, czas i wiele więcej... Czas potrzebny by móc rozwinąć wszystko co daje wspólne towarzystwo, którego nieraz brak a czasem wymaga tego sytuacja... odnajduję się w każdej sytuacji... proza życia dobrym nauczycielem. Cenię podczas spotkania jakość, dialog, zaufanie oraz szanuje wytyczone granice i wspólnie spędzony czas. Co ważne potrafię słuchać i można ze mną szczerze, otwarcie porozmawiać. Jestem estetą i praktycznym przykładem barwy odbiegającej od szarości. Jestem poczuciem humoru, odrobiną arogancji i nutką ekstrawagancji, tajemnicy wg opinii poznanych mi Kobiet. Fizycznie typ mężczyzny - zdecydowanie męski, o atletycznej budowie. Z pewnością nie dla każdej Kobiety z racji mojej odmienności. Posiadam wiele twarzy a każda unikalna tworzy moją osobę. Zgłębianie Mnie wyłącznie na własne ryzyko ;-) Interesuje się psychologią, seksuologią, zdrowym trybem życia i podróżami. Jestem tolerancyjny i nigdy, przenigdy nie oceniam po pozorach. Każdą kobietę traktuje indywidualnie,gdyż każda kobieta jest wyjątkowa. Kobieta zasługuje poczynając od adoracji i zainteresowania, kończąc na odkrywaniu tajemnicy przyjemności i rozkoszy ciała. Wiek, fizyczność, kobiece lęki nie są mi obce i nie są tak istotne, gdyż Kobieta dla mnie znaczy więcej niż "metryczka i lustro". Może brzmi to jak Bajka ale... sam kreuje swój los, pozytywnie toruję myśli i doświadczanie świata. Pozwól ,że dla Ciebie stworze chwile warte zatracenia, prosząc tylko o zaufanie.

Spotkania ze znajomymi, bankiet w pracy, wyjazd integracyjny, wesele czy też wspólny weekend - savoir vivre, aparycja nie są mi obce, stwarzam pozytywne wrażenie (jeśli nie... powalam tańcem :-) W odniesieniu do przyjemniejszej strony życia zwykłem mówić - możemy wszystko nie musimy nic... nie ma dla mnie Taboo, jestem otwarty. Lubię i potrafię zadbać o Kobietę, atmosferę zmysłowości, erotyzmu. Jestem młodym lecz dojrzałym, pełnym życia i optymizmu mężczyzną, cenię sobie Twoje zadowolenie. Nie chcę i nie zostawiam po spotkaniu "pustki samotności" lecz miłe i przyjemne wspomnienia oraz chęci sięgnięcia po więcej... spełnienia. Znam swoje zalety i potrafię je wykorzystać. Odrobina czasu na rozmowę, spotkanie poznawcze a przekonasz się, że nie był to czas stracony.Każde spotkanie to wiele czasu, który poświęcam na przygotowanie się (nie spotkam się między przerwami w pracy, wprost z ulicy etc.) dlatego proszę tylko o poważne oferty! Zapewniam zdrowie, całkowitą dyskrecję i bezpieczeństwo. Zdjęcia są wyłącznie moje, aktualne abyś dokonując wyboru wiedziała z kim się spotkasz. Jeśli nie będziesz zadowolona ze spotkania co się jeszcze nie zdarzyło, nic nie tracisz.
Z przyjemnością odpowiem na pytania. Mail: fioravante@interia.eu ,tel. 535184989 Więcej zdjęć, całej mojej osoby szczerze zainteresowanym. Ciężko jest podjąć decyzje tylko na podstawie komunikatu werbalnego (maili, telefonu) tak spotkanie zapoznawcze ukazuje wszystko i pomoże zdecydować. Opis jakkolwiek długi miał na celu poważne traktowanie siebie wzajemnie.

Jestem mobilny, spotkam się na terenie większych miast. Głównie na południu Polski - Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Małopolskie.

---- Goods Vibrations ----


Taniec : średniozaawansowany
Do wynajęcia na : imprezy (ślub, wesele, studniówkę, Sylwestera, Andrzejki itp.),
wyjazdy służbowe, bankiety firmowe, szkolenia,spotkania rodzinne, spotkania z przyjaciółmi.
Spotkania indywidualne (rodzinne, z przyjaciółmi)mężczyzna do wynajęcia jako kierowca osobisty, romantyczna kolacja z nieznajomym, wino przy kominku.
Wyjazd na wakacje.

Wiek zamieszczającego: 28

• Lokalizacja: Kraków, Śląskie,Opolskie,Dolnośląskie,Małopolski

• Numer Ogłoszenia: 2836377 poland
poland.backpage.com jest interaktywną usługą komputerową która umożliwia dostęp wielu użytkownikom i nie powinno być traktowane jako nadawca lub autor jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innych dostawców informacji. © 2017 backpage.com