backpage.com > Poland praca > Poland różne oferty pracy

Zamieszczo: niedziela, 02 października, 2016, 01:45

Kontakt:533115530

Opis:

Opis stanowiska:
Prace związane z montażem paneli solarnych na terenie Polski (Szczecin - umowa zlecenie) oraz Niemiec (samozatrudnienie) około 15 km od granicy.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy elektryka / montera
• Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
• Kultura osobista i odpowiedzialność za powierzony sprzęt
• Precyzja i skrupulatność

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca w nowym składzie

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania
prosimy o przesłanie drogą elektroniczną aplikacji zawierających cv wraz ze zdjęciem kandydata z dopiskiem elektromonter na adres e-mail lub kontakt telefoniczny pod wskazanym numerem.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez Sunproject Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

• Lokalizacja: Białystok, Poland

• Numer Ogłoszenia: 2976237 poland
poland.backpage.com jest interaktywną usługą komputerową która umożliwia dostęp wielu użytkownikom i nie powinno być traktowane jako nadawca lub autor jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innych dostawców informacji. © 2017 backpage.com