search
backpage.com > Poland praca > Poland praca w nieruchomościach

Zamieszczo: sobota, 15 października, 2016, 02:09

Kontakt:514562800

Opis:
Uważasz się za świetnego glazurnika, elektryka, malarza lub ogólnego wykończeniowca? Potrafisz perfekcyjnie wykonać swoją pracę? Jesteś dobrze zorganizowany i potrafisz spełnić oczekiwania klientów?

Masz zatem szanse na rozwinięcie skrzydeł w nowoczesnej firmie remontowej - REMONTADA!

Zatrudniamy tylko doświadczonych specjalistów lub całe doświadczone brygady, które samodzielnie potrafią doprowadzić robotę do końca. W chwili obecnej nie ma u nas możliwości przyuczenia się do zawodu, ale możemy przyporządkować Cię do działającej już brygady.

Naszym specjalistom oferujemy:
- prace w okolicy miejsca zamieszkania (bez dalekich delegacji, chyba, że komuś na tym zależy ;) ) ,
- współpracę z najlepszymi specjalistami w regionie (możesz mieć pewność, że każdy nasz specjalista wie co robi),,
- wysokie wynagrodzenie w oparciu o zlecenia kontraktowe sięgające nawet 75% wartości zamówienia - czego z pewnością nikt inny Ci nie zaproponuje.
- aktywny udział w przygotowaniu wycen dla klienta (od nich zależy Twoje wynagrodzenie więc nie postawimy Cię przed faktem dokonanym)

Nasze wymagania:
- samodzielność i odpowiedzialne doprowadzenie pracy do końca,
- kultura w kontaktach z klientami,

Wymagania opcjonalne (skontaktuj się z nami nawet jeśli ich nie spełniasz, bo mamy możliwość przyporządkowania Cię do działającej brygady, lub zaopatrzenia w brakujące środki):
- prawo jazdy i własny samochód - tak żebyś mógł bezpośrednio z domu dojeżdżać na zlecenia,
- własne narzędzia niezbędne do wykonania zlecenia,
- otwartość w rozwijaniu własnej małej ekipy remontowej (jeśli będziesz potrzebował pomocników, to załatwimy to!)

Prowadzenie własnej działalności nie jest wymagane. Mamy różne sposoby rozliczeń, o których porozmawiamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej :)

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to skontaktuj się z nami! Poszukujemy również innych specjalistów z branży wykończeniowej - zapytaj jakie aktualnie mamy wolne stanowiska. Działamy w województwach: Śląskim, Małopolskim i Mazowieckim.

Napisz w wiadomości co potrafisz i z jakiego regionu jesteś oraz podaj swój numer kontaktowy. Możesz również zadzwonić do nas bezpośrednio w sprawie pracy.

• Lokalizacja: Kraków, Poland

• Numer Ogłoszenia: 2951417 poland
poland.backpage.com jest interaktywną usługą komputerową która umożliwia dostęp wielu użytkownikom i nie powinno być traktowane jako nadawca lub autor jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innych dostawców informacji. © 2017 backpage.com