search
backpage.com > Poland usługi > Poland masaż

Zamieszczo: czwartek, 09 lutego, 2017, 00:25

Odpowiedz


Tel: 574685243 / +48 574 685 243
E-mail: biuroagra@agramassage.plMasaż klasyczny
Może być wykonywany w formie zabiegu całościowego i częściowego. Działa przeciwbólowo, odżywia tkanki, regeneruje mięśnie, reguluje napięcia mięśniowe, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i nimfy. Do masażu klasycznego stosuje się oliwkę do masażu krem lub talk w zależności od rodzaju skóry. Najczęściej stosuje się tradycyjne techniki masowania, czyli głaskanie, rozcieranie, uciskanie, ugniatanie, oklepywanie, wibracja. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Odpręża się też nasze ciało, miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.


45 min (całościowy)- 120 zł.
25 min (częściowy)- 80 zł.

Masaż Champi głowy
Masaż ten jest idealny dla osób dużo pracujących intelektualnie i przy komputerze, będzie pomocny również przy nadmiernym wypadaniu włosów. Po masażu Champi poczujesz się zrelaksowany i wypoczęty a jednocześnie pełen energii do działania.
180zł - 50 min


Masaż na cztery ręce
Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

60 min - 150 zł
90 min - 220 zł

Masaż antycellulitowy
130zł - 60min.


Masaż ajurwedyjski AYURVEDA ABHYANGA
200 zł - 60 min
290 zł - 90 min

Masaż aromaterapeutyczny
170zł 60 min

Poznan, Poland, 61-782    google map 

• Lokalizacja: Poznań

• Numer Ogłoszenia: 3000412 poland
poland.backpage.com jest interaktywną usługą komputerową która umożliwia dostęp wielu użytkownikom i nie powinno być traktowane jako nadawca lub autor jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innych dostawców informacji. © 2017 backpage.com