search
backpage.com > Poland usługi > Poland masaż

Zamieszczo: piątek, 17 marca, 2017, 13:15

Odpowiedz

Opis
Zapraszam na zabiegi masażu z dojazdem do klienta w Krakowie lub w gabinecie ul. Kluczborska 31/1, Kraków Tel: 600825881, m.leczniczy@gmail.com, cena masażu z dojazdem 100zł - 60 min.
Poza podstawową gamą masaży : leczniczy, sportowy, segmentarny, medyczny, limfatyczny, relaksacyjny, oferuję masaże specjalne ukierunkowane na konkretne obszary ciała oraz na ich problemy:
MASAŻ LECZNICZY – Bazuje na wykorzystaniu sprawdzonych technik masażu. Swoim zasięgiem obejmuje główne stawy, wraz ze specjalnym opracowaniem miejsc objętych dolegliwościami bólowymi w konkretnej jednostce chorobowej.

MASAŻ TWARZY „MIOTONIZUJĄCY”- oddziaływuje na mięśnie twarzy - przywraca napięcie i elastyczność mięśni twarzy i szyi. Poprawia kontury twarzy. Głównym celem masażu miotonizującego jest lifting z wyrównaniem i wzmocnieniem owalu twarzy. Masaż ten pod względem efektywności porównywalny jest z korekcją plastyczną. Może on być wykorzystywany jako etap rehabilitacji pourazowej, pomagając tkankom twarzy szybciej i efektywniej odbudowywać się po uszkodzeniach. Wysokoefektywna metoda korekcji mięśni twarzy.
MASAŻ TWARZY „DERMOPLASTYCZNY „ Odbudowuje skórę twarzy, redukuje zmarszczki. Szczególne oddziaływanie na wszystkie warstwy skóry twarzy. Modelowanie powoduje odbudowanie napięcia i elastyczności skóry, a także znacznie redukuje widoczne zmarszczki. Dodatkowo powoduje szybką regenerację skóry po uszkodzeniach plastycznych. Szczególną uwagę poświęca się strefie oczu, ust, policzków i szyi.

MASAŻ MODELUJĄCY CIAŁA - redukcja tkanki podskórnej we wszystkich typowych miejscach problematycznych ciała. Masaż podzielony na strefy : brzucha, nóg, pleców i ramion. Każda ze stref może być traktowana jako oddzielny zabieg. Masaż lipo-redukujący likwiduje nie tylko widoczne objawy cellulitu, ale również oddziaływuje na podstawowe mechanizmy jego powstawania. Metoda składa się z aktywacji rozpadu lipidów w tkance tłuszczowej podskórnej; odprowadzenia produktów lipolizy i likwidacji procesów zastoinowych. Dla form cellulitu: obrzękowego, włóknistego i atonicznego. Masaże twarzy i modelujący ciała nie są oparte o klasyczne metody i techniki.
www.masaż-kraków.pl
Tel: 600 825 881
e-mail: m.leczniczy@gmail.com
adres: ul. Kluczborska 31/1, 31-271 Kraków
http://www.xn--masa-krakw-obb25n.pl/


☏✆Contact No.: 600 825 881
✉Email: m.leczniczy@gmail.com

• Lokalizacja: Kraków

• Numer Ogłoszenia: 3051062 poland
poland.backpage.com jest interaktywną usługą komputerową która umożliwia dostęp wielu użytkownikom i nie powinno być traktowane jako nadawca lub autor jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innych dostawców informacji. © 2017 backpage.com