search
backpage.com > Poland lokalne miejsca > Poland fryzjerzy/paznokcie/spa

Zamieszczo: piątek, 25 marca, 2016, 00:13

Odpowiedz

Telefon: +48 696 075 045

E-mail: iwonapajewska@vp.pl

Gabinet kosmetyczny „Chwila Relaksu” stworzony został z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze.
Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu kosmetykach. Najważniejszymi czynnikami, na jakich opieramy naszą działalność, są jakość, czystość i higiena wykonywanych zabiegów.
Kładziemy szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb naszych klientów, nie tylko fizycznych. Bierzemy pod uwagę również czas i środki jakimi dysponuje klient. Proponujemy zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygład i ciało w doskonałej kondycji, w bardzo korzystnych cenach. Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty dla stałych klientów oraz na pakiety zabiegowe.
Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne dla każdego rodzaju cery - nawilżające, odżywcze, spłycające zmarszczki. Dbamy o skóry z problem trądziku oraz o te szalenie wrażliwe, atopowe.
W gabinecie znajdują się dwa oddzielne pomieszczenia: gabinet kosmetyki twarzy i ciała, oraz gabinet przeznaczony do wykonywania zabiegów manicure i pedicure. Pomieszczenia są utrzymane w jasnych, przyjemnych dla oka kolorach.
Pomimo, że Gabinet znajduje się w centrum Olsztyna, wewnątrz panuje spokojna, przyjemna atmosfera.
Dla zmotoryzowanych, przed wejściem do Gabinetu, na ulicy Kościuszki znajdują się miejsca parkingowe. Pamiętać tylko należy, że tak jak w innych rejonach centrum Olsztyna, tak i tu, w godzinach 8.00 - 16.00 obowiązuje strefa płatnego postoju.
Serdecznie zapraszam
Iwona Pajewska


Pielęgnacja ciała

- peeling całego ciała – 60 zł.
- masaż relaksacyjny – 80 zł.
-masaż gorącą czekoladą – 110 zł.
- masaż stóp – 50 zł.
- zabieg czekoladowy – 140 zł.
- zabieg z kwasami AHA- 150 zł.
- body wrapping – 150 zł.

• Lokalizacja: Warszawa

• Numer Ogłoszenia: 2855325 poland
poland.backpage.com jest interaktywną usługą komputerową która umożliwia dostęp wielu użytkownikom i nie powinno być traktowane jako nadawca lub autor jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innych dostawców informacji. © 2017 backpage.com