search
backpage.com > Poland lokalne miejsca > Poland fryzjerzy/paznokcie/spa

Zamieszczo: poniedziałek, 21 marca, 2016, 00:20

Odpowiedz

Telefon: 733-633-216

E-mail: goldenspa.biuro@gmail.com

Golden Spa - Salon urody

Witamy na stronie salonu urody Golden Spa. W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wachlarz usług upiększających oraz innych zabiegów pozwalających utrzymać ciało w zdrowej i bezpiecznej kondycji. Zapraszamy do zapozniania sie z ofertą oraz skorzystnia z naszych usług. W kategorii kontakt znajdą państwo wszelkie możliwe formy kontaktowania się z nami!

Pozdrawiamy,
Ekipa Golden Spa

Salon masażu

Pierwszy masaż poprzedzony jest rozmową z fizjoterapeutą, mającą na celu dostosowanie odpowiednich technik masażu pod państwa oczekiwania, a także poinformowanie o ewentualnych wskazaniach i przeciwskazaniach do jego wykonania.

Każdy masaż na życzenie klienta może być robiony przy użyciu ciepłej oliwki i olejków eterycznych!

Masaż klasyczny

Jest podstawą wszystkich form masażu o szerokim działaniu leczniczym i rozluźniającym.
Składa się z kilku technik (głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracja) wykonywanych w odpowiedniej kolejności dających odczuwalny efekt już po pierwszym zabiegu.

Masaż klasyczny wskazany jest:

w stanach wzmożonego napięcia mięśniowego,
po urazach mięśniowych i stawowych,
długotrwałym unieruchomieniu,
zespołów bólowych kręgosłupa,
rwy kulszowej,
chorobach reumatoidalnych,
chorobach układu krążenia,
forma relaksu po ciężkim dniu pracy.

Masaż relaksacyjny

Forma masażu leczniczego, której celem jest zniesienie nadmiernego napięcia mięśniowego, nerwowego, odprężenie całego ciała. Istotą masażu relaksacyjnego są powolne i precyzyjne techniki masażu klasycznego, w wyciszonym i odpowiednio oświetlonym pomieszczeniu.

Masaż relaksacyjny jest idealną formą leczniczą wychodzącą naprzeciw negatywnym skutkom dzisiejszego trybu życia takim jak: stres, bezsenność, migreny, złe samopoczuciem, nadciśnienie.

Masaż wyszczuplający

Jest bardzo intensywną formą masażu klasycznego, jego zadaniem jest rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii. Masaż wykonujemy przy użyciu kremów stymulujących metabolizm komórek.

Masaż antycellulitowy

Masaż wykonywany przy użyciu silikonowych/gumowych baniek chińskich. Istotą masażu jest podciśnienie bańki chińskiej uzyskane podczas zassania, które powoduje intensywne przekrwienie, poprawę odżywienia i napięcia skóry, wpływając korzystnie na zniwelowanie cellulitu. Ponadto zabieg ten ma zastosowanie w bólach mięśni i stawów.

• Lokalizacja: KATOWICE, Warszawa

• Numer Ogłoszenia: 2852743 poland
poland.backpage.com jest interaktywną usługą komputerową która umożliwia dostęp wielu użytkownikom i nie powinno być traktowane jako nadawca lub autor jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innych dostawców informacji. © 2017 backpage.com