search
backpage.com > Poland lokalne miejsca > Poland fryzjerzy/paznokcie/spa

Zamieszczo: niedziela, 05 czerwca, 2016, 00:23

Odpowiedz

TEL: 518 739 012
12 421 30 14
EMAIL: oasis.salonurody@gmail.com

Opis:
W salonie OASIS BEAUTY& SPA proponujemy Państwu zabieg masażu relaksacyjnego ciepłą czekoladą.
Masaż ciepłą czekoladą to zabieg relaksacyjno – odżywczy wykonywany na bazie naturalnej czekolady połączonej z nierafinowanym olejem kokosowym.

Masaż czekoladą przyczynia się m. in. do poprawy kolorytu oraz odżywienia skóry, redukcji cellulitu oraz stymulacji tkanki tłuszczowej. Bogactwo składników zawartych w czekoladzie oraz oleju kokosowym nadają skórze jędrność i elastyczność oraz uzupełniają braki w skórze solami mineralnymi i witaminami z grupy A,E,F i H, które występują w czekoladzie.
Masaż ciepłą czekoladą idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju skóry, dlatego zalecany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Podczas gdy skóra korzysta z dobroczynnych właściwości czekolady, w pomieszczeniu unosi się słodki zapach czekolady połączony z aromatem olejku kokosowego.
Zabieg ten to prawdziwa uczta dla ciała i ducha! Czekolada zawiera naturalne antyoksydanty, polifenole i taninę. Obfituje w żelazo, magnez, cynk i wapń oraz kofeinę – czyli substancje pobudzające krążenie krwi, zmniejszające obrzęki i przyspieszające spalanie tłuszczu. Kakaowiec pobudza produkcję hormonów szczęścia – endorfin, poprawia samopoczucie, a także zapobiega starzeniu się skóry, ponieważ zawiera flawonoidy neutralizujące działanie wolnych rodników. Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona. Czekolada działa upiększająco, a jej działanie jako afrodyzjak i środek leczniczy było znane w kulturze Majów i Azteków.

• Lokalizacja: Kraków

• Numer Ogłoszenia: 2884117 poland
poland.backpage.com jest interaktywną usługą komputerową która umożliwia dostęp wielu użytkownikom i nie powinno być traktowane jako nadawca lub autor jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innych dostawców informacji. © 2017 backpage.com