search
backpage.com > Poland lokalne miejsca > Poland fryzjerzy/paznokcie/spa

Zamieszczo: niedziela, 29 listopada, 2015, 00:14

Odpowiedz

Day Spa w Warszawie, gdzie połączenie nowoczesnej technologii z duchem wschodu, darami natury i wyjątkowymi ludźmi daje Tobie możliwość absolutnego odprężenia zmęczonego ciała i umysłu, przywrócenia harmonii Twoim zmysłom i nabrania witalności oraz doskonałego wyglądu.
W codziennej pogoni za szczęściem i dobrobytem zapominamy o tym, iż najcenniejsze szczęście i dobro jest w nas. Pozwól nam oczyścić Twoje ciało i umysł. Napełnić je aromatycznymi zapachami, które dzięki Twoim zmysłom ukoją je i naładują energią witalności.
Przyjdź do Samui Spa i daj nam możliwość zadbania o Ciebie: poprawienia nastroju, zrelaksowania, wyeksponowania i podkreślenia Twojej urody.
Inspiracją Samui Spa była pewna podróż do Tajlandii, w trakcie której miało miejsce spotkanie z duchem pierwotnego wschodniego orientu. Duchem Wyjątkowej dbałości o człowieka- jego ciało i umysł.
W Samui Spa wszystko pracuje nad osiągnięciem Twojego doskonałego samopoczucia i wyglądu. Pobudzimy każdy Twój zmysł dzięki specjalnie dobranym kolorom, zapachom i dźwiękom. Wystrój w Samui Spa i unikalne ozdoby, oddające orientalne piękno, specjalnie sprowadzone z Ko Samui dają Tobie możliwość poczucia wyjątkowego klimatu urokliwej Tajlandii.
Pragniemy by Twoja codzienność rozpłynęła się w kojącej atmosferze Samui Spa. Pozwól nam zabrać Ciebie w niezwykłą podróż rytuałów, zabiegów i wspaniałych doznań.Od tej chwili jesteś w naszych rękach, w krainie aromatów piękna i dobrego samopoczucia.

Address: 1 sierpnia 1, 02-134 Warsaw, Poland
Phone: (22) 575 61 60 / 885 756 406
Email: info.w@samui-spa.pl

• Lokalizacja: Warszawa

• Numer Ogłoszenia: 2820449 poland
poland.backpage.com jest interaktywną usługą komputerową która umożliwia dostęp wielu użytkownikom i nie powinno być traktowane jako nadawca lub autor jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innych dostawców informacji. © 2017 backpage.com