search
backpage.com > Poland lokalne miejsca > Poland fryzjerzy/paznokcie/spa

Zamieszczo: piątek, 11 marca, 2016, 00:24

Odpowiedz

Telefon: +48 783 190 783

E-mail: studio@slimandbeauty.pl

DAY SPA - Studio Urody i Modelowania Sylwetki - w samym Centrum Łodzi
Wyjątkowa „strefa fit” – z urządzeniami Power Slim i konsultacjami dietetycznymi.

SLIM& BEAUTY to wyjątkowe DAY SPA w samym Centrum Łodzi, stworzone z myślą o Tych, którzy w miejskim zgiełku i natłoku codziennych spraw pragną zrobić coś wyłącznie dla siebie oddając się w ręce doświadczonych specjalistów z dziedziny kosmetologii , bądź poszukują wsparcia w procesie utraty zbędnych kilogramów czy wymodelowania sylwetki i ujędrnienia ciała.

Szerokiej ofercie zabiegów z zakresu kosmetologii towarzyszy wyjątkowa oprawa w postaci starannie przygotowanych kameralnych gabinetów oraz najwyższej jakości obsługi – oddanej do Państwa dyspozycji. Powyższe czynniki sprawiają, iż przychodząc do SLIM& BEAUTY każdy klient czuje się wyjątkowo i nadzwyczajnie komfortowo.

To co nas dodatkowo wyróżnia – to stworzona z myślą o osobach pragnących popracować nad swoją sylwetką – tzw. „strefa fit” – z ofertą innowacyjnych zabiegów wyszczuplających, ujędrniających na najnowocześniejszych urządzeniach i sprzętach oraz konsultacjami doradcy dietetycznego, który skonstruuje dla Państwa program żywieniowy i poprowadzi przez cały proces diety w celu uzyskania zamierzonych efektów.
SLIM& BEAUTY powstało właśnie z myślą o Państwu.

• Lokalizacja: Warszawa

• Numer Ogłoszenia: 2850626 poland
poland.backpage.com jest interaktywną usługą komputerową która umożliwia dostęp wielu użytkownikom i nie powinno być traktowane jako nadawca lub autor jakichkolwiek informacji dostarczonych przez innych dostawców informacji. © 2017 backpage.com